کانال تلگرام دکتر مهدی آریانا در رابطه با جراحی سینه

کانال تلگرام دکتر آریانااز کانال تگرام دکتر مهدی آریانا دیدن کنید و در آن عضو شوید جدیدترین اخبار جراحی های سینه و همچنین انیمیشن های جراحی سینه در این کانال قرار گرفته است

برای ورود به کانال روی لینک زیر کلیک نمایید.

کانال دکتر مهدی آریانا در رابطه با جراحی های زیبایی و جراحی های سینه 

تخفیف های پایان سال

تخفیف های پایان سال کلینیک دکتر آریانا برای لیزر های جوانسازی لیزر مو و تزریق بوتاکس شروع شد.

لطفا با تعیین وقت قبلی مراجعه فرمایید
۰۲۱۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴

سوالات رایج پروتز سینه

تاریخ ایجاد: سه شنبه 27 شهریور 1392تعداد بازدید: 1245تعداد نظرات ارسالی: 0نویسنده: host
سوالات رایج پروتز سینه
ایا پروتزهای سیلیکونی ایمن و بی خطر هستند؟

سوالات رایج پروتز سینه

 

1

ایا پروتزهای سیلیکونی ایمن و بی خطر هستند؟ و آیا احتمال ایجاد سرطان سینه را افزایش میدهند؟ سیلیکون به میزان زیادی در محیط اطراف ما و در برخی مواقع احتمالا در بدن بیشتر مردم وجود دارد. سیلیکون به طور گسترده در داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد. سیلیکون بعنوان یک لغزاننده (لوبریکنت) در هر نوع سوزن یک بار مصرف، سرنگ و لوله های درون سیاهرگی مورد استفاده قرار می گیرد.سیلیکون ها در روژ لب ها، لوسیون های برنزه کننده، فرایند های تولید غذا، کرم های پوست، اسپری مو و لوازم آرایشی کاربرد دارند. در تعداد زیادی از محصولات دارویی از سیلیکون بعنوان یک جزء سازنده یا در فرایند تولید وسایلی مثل دریچه های مصنوعی قلب، مفاصل و دستگاه تنظیم ضربان قلب استفاده می گردد.

هیچ مدرک علمی در مورد ارتباط پروتز

های سیلیکونی با ایجاد بیماری یا سرطان  وجود ندارد.

آیا پس از گذاشتن پروتز قادر به حاملگی و شیردهی می باشم؟ بلی گذاشتن پروتز هیچگونه تاثیری روی  حاملگی و شیردهی ندارد.

آیا با گذاشتن پروتز میتوان فاصله بین دو سینه را کم کرد بطوری که خط یا شیار واضحی وسط دو سینه ایجاد شود ؟ نخیر فاصله بین دو سینه را نمیتوان خیلی کم کرد. در حقیقت  افرادی  خط یا شیار واضحی وسط دو سینه دارند که یا سینه هایشان بصورت طبیعی به این حالت است یا بزرگ و افتاده است و یا با سوتین به هم نزدیک شده است.

آیا این عمل درد زیادی دارد؟ معمولا بیماران پس از جراحی به مدت ۷-۵ روز درد دارند که اکثرا با مسکن بهتر میشود .شدت درد برای هر شخص میتواند متفاوت باشد. اگر پروتز سینه در پشت ماهیچه ی سینه ای قرار داده شود همراه با درد بیشتری است.

آیا گذاشتن پروتز به زندگی خصوصی و اجتماعی من آسیب می رساند؟ پروتز هیچگونه تداخل و مزاحمتی در زندگی زناشویی و فعالیت های شخصی، شغلی و ورزشی ایجاد نمی کند. همچنین پروتز هیچ اختلالی در حاملگی، شیر دهی و باروری ایجاد نمی کند. فشار آوردن و ضربه زدن به سینه با داشتن پروتز ژلی هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند. 

 

rating
 نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد